Pantolonunuza Uygun Ayakkabı Seçimi

 

Giyim parçalarının kendi başlarına oluşturdukları görünüm kadar bir araya geldiklerinde yarattıkları uyum da önem göstermektedir. Hem erkeklerin hem de kadınların şık kombinlere imza atmasının sırrı, bu uyumu yakalamaktadır. Pantolona uygun ayakkabı seçimi, bu uyumu yakalamanın en kolay yollarından birisidir.

Skinny Jeanlerin Altına Ayakkabı Seçimi Nasıl Yapılır?

Son birkaç yıldır popüler olarak tercih edilen giyim parçaları arasında yer alan skinny jeanler, yakın bir zamanda sarsılmaz yerini bırakacak gibi görünmüyor. Herkesin gardıroplarında yer almış olan bu giyim parçası, özellikle kadınlar tarafından sevilerek tercih ediliyor. Peki dar kotların altına hangi ayakkabıları giymelisiniz?

Oldukça sportif bir tarza sahip olan skinny jeanler, en büyük uyumu spor ayakkabılarla yakalıyor. Renk seçimi tamamıyla size kalmış olan spor ayakkabınız ve dar kotunuz ile gündelik kullanıma uygun kombinler elde edebilirsiniz.

Jogger Pantolonun Altına Ayakkabı Seçimi Nasıl Yapılır?

Yeni sezonda rahatlık her şeyden daha önemli bir kavram haline gelmiş durumdadır. Jogger pantolonlar ise bu rahatlığı en iyi yansıtan tasarımlar arasında yer almaktadır. Her yaştan kadın ve erkeğin severek tercih ettiği bu pantolonlar, egzersiz ve çeşitli sportif aktiviteler sırasında da kullanılmaktadır. Bu pantolon altına sevilerek tercih edilen ayakkabılardan bazıları:

  • - Koşu ayakkabıları
  • - Chukka botlar
  • - Trainner ayakkabılardır.

Kumaş Pantolonun Altına Ayakkabı Seçimi Nasıl Yapılır?

İş yaşamında sürekli olarak tercih edilen pantolon çeşidi, kumaş pantolonlardır. Profesyonel bir duruşa sahip olan bu pantolonlar, resmi bir şıklığı yansıtmaktadır. Tarz ve kesim olarak büyük bir çeşitlilik gösteren kumaş pantolonlar arasında gündelik kullanıma uygun seçenekler de yer almaktadır. Kumaş pantolonların altına tercih edilen ayakkabının modeli, bu kombinin iş ortamında mı gündelik yaşamda mı giyileceğini belirleyen ana unsur niteliğindedir.

Strap, derby, oxford gibi ayakkabı modelleri, iş ortamı için ideal özellik göstermektedir. Kumaş pantolonun şıklığını farklı bir seviyeye çıkartmayı başarmaktadır. Kadınlar için ise klasik renklerdeki topuklu ayakkabılar aynı şıklığı elde etmelerini sağlayacaktır. Gündelik kullanımda kumaş pantolonları istediğiniz her ayakkabı tipiyle kombinleyebilirsiniz. Moda zevkinizi ve yaratıcılığınızı bu şekilde ortaya koyabilirsiniz. 

Kanvas Pantolonun Altına Ayakkabı Seçimi Nasıl Yapılır?

Kot pantolonlara güzel bir alternatif niteliğinde olan kanvas pantolonlar, özellikle erkekler tarafından sevilerek tercih edilmektedir. Spor ve resmi giyim tarzın ortasında yer alan kanvas pantolonlar, dayanıklı bir kumaş türüne sahiptir. Kanvas pantolon konforunu devam ettiren bir ayakkabı seçimi yapmak istiyorsanız sneaker ayakkabılar harika bir seçim olacaktır. Bu pantolon modelinin sportif tarafını yansıtan sneakerlar, gündelik kullanımda sıklıkla giyilen ayakkabılardır. Oldukça popüler olan bu ayakkabı modeli, son moda akımlarına uygun bir tarz elde etmenize de yardımcı olabilmektedir. 


Whatsapp İletişim